فاطمه یعقوبی زاده

  راه‌اندازی مجدد شرکت صدر فولاد

  مدیرکل سازمان صمت لرستان گفت: با توجه به مصوباتی که برای شرکت صدر فولاد گرفته شد و عقد قرارداد تامین برق دائم این مجموعه با شرکت برق منطقه‌ای باختر، در صورتی که سرمایه‌گذار به تعهدات خود عمل کند، این مجموعه تا یک ماه آینده فعالیت خود را دوباره آغاز می‌کند.
  1401/4/11 11:02

  پیام مدیرعامل شرکت سنگ‌ آهن گهرزمین به مناسبت فرا رسیدن روز صنعت و معدن

  مدیرعامل شرکت سنگ‌ آهن گهرزمین گفت: دهم تیر ماه که در تقویم به نام «روز صنعت و معدن» مزین شده، تداعی‌کننده غیرت، حمیت و تلاش رادمردانی است که با اراده‌ای استوار دل زمین را می‌شکافند و سنگ‌های گوناگون و با ارزش را استخراج می‌کنند تا مشعل فروزان تولید را روشن نگه دارند.
  1401/4/11 09:40

  پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن گفت: کسب موفقیت‌های بی‌بدیل در عرصه صنعت، نشانه‌ همت بلند فرزندان برومند این سرزمین است که در پرتو مسئولیت‌پذیری، تعهد و تخصص توانسته‌اند مجموعه صنعت و معدن کشور را با اتکا به خلاقیت و هوشمندی بی‌نظیر خود به سطح قابل توجهی ارتقا دهند. 
  1401/4/11 09:31

  قیمت‌گذاری دستوری، کمر بخش خصوصی را شکست

  رئیس هئیت مدیره شرکت فولاد آذران گستر تبریز گفت: دولت با اعمال بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های متعدد و دخالت در بازار، رمقی برای تولیدکنندگان بخش خصوصی باقی نگذاشته است.
  1401/4/9 15:38

  مدیرعامل شرکت نیک ذوب سپاهان مطرح کرد:

  افت و خیز قیمت، عامل زیان تولیدکننده

  مدیرعامل شرکت نیک ذوب سپاهان گفت: افت و خیز قیمت مواد اولیه و محصولات فولادی به تعویق برنامه‌ها و زیان تولیدکنندگان منجر می‌شود و به دلیل نبود تقاضای واقعی در بازار و قطعی برق، نمی‌توانیم به میزان ظرفیت اسمی خود فعالیت کنیم.
  1401/4/8 18:37

  رفع موانع مالیاتی صنعت فولاد آذربایجان‌ شرقی

  مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌ شرقی بر رفع موانع و مشکلات مالیاتی صنعت فولاد استان تاکید کرد و گفت: آماده همکاری و کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی به ویژه صنعت فولاد هستیم.
  1401/4/8 08:43

  تشکیل هیئت اندیشه‌ورز برای بررسی مشکلات معادن سنگ آهن سنگان

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خواف گفت: هیئت اندیشه‌ورز با هدف بررسی مسائل و مشکلات شرکت‌های معدنی فعال در زمینه سنگ‌‌آهن منطقه سنگان خواف تشکیل شد.
  1401/4/7 18:21

  کارخانه صدر فولاد خرم‌آباد در انتظار اجرای تعهدات سرمایه‌گذار

  کارخانه صدر فولاد خرم‌آباد که یکی از واحدهای موفق صنعت لرستان به شمار می‌رفت، در سال 1396 تعطیل شد و سردی کوره‌های آن زندگی 180 تا 200 کارگری را در تحت تاثیر قرار داد که همچنان در انتظار گرمای دوباره کوره‌ها و زندگی خود هستند.
  1401/4/7 17:14

  رایزنی مقامات افغانستان با ایران برای واگذاری استخراج معدن غوریان

  سخنگوی وزارت معادن گفت: یک شرکت ایرانی در بخش استخراج معدن بزرگ غوریان ابراز آمادگی کرده است و در صورت توافق استخراج این معدن و دو معدن دیگر در غور به شرکت‌های ایرانی واگذار می‌شود.
  1401/4/7 11:45

  هرمزگان به قطب اول فولاد کشور تبدیل می‌شود

  استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان قطب سوم فولاد کشور است و بر اساس برنامه‌هایی که وجود دارد، تا کمتر از پنج سال آینده به قطب اول فولاد تبدیل خواهد شد.
  1401/4/7 08:48

  معافیت مالی شرکت‌های بزرگ به شرط تحقیق و توسعه

  معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: در صورتی که شرکت‌های بزرگ صنعتی بخشی از سرمایه خود را صرف تحقیق و توسعه کنند، مشمول معافیت مالی خواهند شد.
  1401/4/6 19:35

  مدیرعامل شرکت ره پویان نوین راه ابریشم مطرح کرد:

  قطعی برق، کابوس بی‌پایان صنعت فولاد

  مدیرعامل شرکت ره پویان نوین راه ابریشم با تاکید بر ضرورت توجه دولت به بخش خصوصی، گفت: تولیدکنندگان فولاد هر سال در ابتدای فصل تابستان منتظر اعمال خاموشی و کاهش تولید هستند و گویا کابوس قطعی برق برای این صنعت تمامی ندارد.
  1401/4/6 19:16

  احداث سه کارخانه کنسانتره آهن در استان همدان

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تاکید بر حمایت از معادن و صنایع معدنی استان برای جلوگیری از خام‌فروشی، گفت: در حال احداث سه واحد کنسانتره آهن هستیم که تا دو سال آینده به چرخه فرآوری معادن این استان اضافه می‌شوند.
  1401/4/6 19:06
2181