فاطمه یعقوبی زاده

  مدیرعامل شرکت فولاد صنعت بناب:

  دولت ترمز صنعت فولاد را کشید/ بازارهای جهانی را به روسیه واگذار کردیم

  مدیرعامل شرکت فولاد بناب گفت: متاسفانه دولت با اعمال بخشنامه‌های متعدد ترمز رشد و توسعه صنعت فولاد را گرفت و با توجه به اینکه طی دو ماه گذشته در بازارهای صادراتی حضور کم‌رنگی داشتیم، به طور عملی بازارهای جهانی را به روسیه واگذار کردیم.
  1401/3/22 17:50

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی

  مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت:‌ قهرمانی تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان در مسابقات جهانی فوتبال ساحلی کارگری ایتالیا، خبری امیدبخش بوده که حاصل برنامه‌ریزی‌های مدون و تلاش مستمر بازیکنان و دست‌اندرکاران ورزش فولاد هرمزگان است.
  1401/3/22 09:35

  ساخت اولین برج آتش‌نشانی کشور توسط مجتمع فولاد خراسان

  برای اولین بار در کشور «برج عملیاتی آتش‌نشانی» توسط مجتمع فولاد خراسان، بومی‌سازی و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت و برای بهره‌برداری در مسابقات کشوری، مانورها و تمرینات آمادگی آتش‌نشانان سازمان خدمات ایمنی و آتش‌نشانی نیشابور ساخته شد.
  1401/3/21 16:08

  پیشرفت فیزیکی فولادسازی ابرکوه به ۳۶ درصد رسید

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: پروژه فولادسازی سرمد ابرکوه با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن و سرمایه‌گذاری افزون بر ۱۳۰ میلیون یورو با ۳۶ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.
  1401/3/21 16:00

  گل‌گهر، عضو دائم انجمن بین‌المللی تامین‌ اجتماعی شد

  مدیر سلامت، ایمنی و محیط زیست شرکت گل‌گهر از عضویت دائم این شرکت در انجمن بین‌المللی تامین اجتماعی (ISSA MINING) خبر داد.
  1401/3/21 15:27

  احیای کارگاه تولیدات نسوز ذوب‌ آهن اصفهان، حاصل خودباوری

  مدیرعامل شرکت ذوب‌ آهن اصفهان ضمن بازدید از کارگاه تولیدات نسوز این مجتمع عظیم صنعتی گفت: این شرکت با استفاده از تمام زیرساخت‌ها در حال بهره‌گیری از ظرفیت‌های خود است و در این راستا با قدرت و نگرش مدیریتی جدید، در حال احیای این کارگاه‌ها است تا دوباره بتوانند در مدار تولید قرار بگیرند، به این ترتیب یکایک کارگاه‌هایی که تعطیل بوده یا بهره‌وری کمی داشته‌اند با روحیه‌ای جهادی فعال خواهند شد.
  1401/3/21 15:13

  صادرات فولاد از نیشابور به اروپا کلید خورد

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: تولیدات فولاد خراسان به علت برخورداری از استانداردهای کیفی بالا، در سطح بین‌المللی، به ویژه بازارهای منطقه‌ای، اعتبار مناسبی دارد و اینک زمینه صدور آن به بازارهای اروپایی فراهم شده است.
  1401/3/21 12:30

  پیگیری وضعیت پیشرفت پروژه‌های توسعه‌ای فولاد خوزستان

  جلسه پیگیری وضعیت پیشرفت پروژه‌های توسعه‌ای شرکت فولاد خوزستان با حضور جمعی از مدیران شرکت و با هدف بررسی و حل مسائل مختلف مربوط به پروژه‌ها برگزار شد.
  1401/3/21 10:42

  مهدی بهرامی، مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»؛

  با نگاهی علمی به آینده، کادرسازی می‌کنیم

  جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی کیفی از دغدغه‌ها و چالش‌های همیشگی سازمان‌های پیشرو و توسعه‌نگر بوده است. شرکت‌های پیشرو به ویژه در حوزه معدن‌کاری دائما تلاش می‌کنند در این زمینه راهکارهای مناسبی را برگزینند که البته جذب و به کارگیری نیروی انسانی متخصص در بخش معدن در شرایط کنونی دشوار است و اگر شرکت‌ها قصد توسعه فعالیت خود را دارند، باید به سرعت نسبت به پرورش نیروی انسانی متخصص به صورت علمی اقدام کنند. در این رابطه خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مهدی بهرامی، مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان گفت‌وگویی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:
  1401/3/19 16:37

  حسین کهزاد، مدیرعامل شرکت فولاد شادگان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  مسیر توسعه فولاد شادگان از آموزش نیروی انسانی می‌گذرد/ انسجام، همدلی و هم‌افزایی، رمز موفقیت فولاد شادگان

  نیروی انسانی بزرگ‌ترین سرمایه هر شرکت و نیروی ماهر همواره یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی است که شرکت فولاد شادگان با حدود یک هزار و 600 نفر نیروی انسانی تلاش کرده است با تدوین برنامه جامع آموزش شاغلین و دانش و مهارت‌های مورد نیاز هر یک از مشاغل، گامی استوار در مسیر توسعه شرکت بردارد. در این رابطه خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با حسین کهزاد، مدیرعامل شرکت فولاد شادگان گفت‌وگویی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:
  1401/3/19 16:34

  مدیر امور اداری و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو مطرح کرد:

  راه‌اندازی کانون ارزیابی و شناسایی نیروی انسانی در مجتمع چادرملو

  مدیر امور اداری و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: این شرکت طی دو سال اخیر در میزان تولید واحدهای مختلف خود همواره رکوردشکنی داشته است که نقش نیروی انسانی و انگیزه‌های آنان غیرقابل انکار است. با توجه به رویکرد مدیریتی حاکم بر شرکت و توجه مضاعف به سرمایه انسانی شرکت، آیین‌نامه جدید مدیریت منابع انسانی و راه‌اندازی کانون ارزیابی و شناسایی نیروی انسانی کارآمد در دستور کار است.
  1401/3/19 14:28

  هشدار فعالان صنعت فولاد نسبت محدودیت‌های اعمالی برق

  به دنبال اعمال محدودیت‌ برق مصرفی صنایع که واحدهای تولید فولاد و سیمان در ابتدای لیست این صنایع قرار دارند، برخی واحدهای بزرگ تولیدکننده فولاد نسبت به کاهش شدید تولید با توجه به میزان محدودیت‌های اعمال شده هشدار داده‌اند.
  1401/3/19 12:11

  آغاز محدودیت‌های برقی در فولاد خوزستان

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: محدودیت‌های برقی فولاد خوزستان از 15 خرداد ماه 1401 آغاز شده است و با توجه به تداوم محدودیت‌ها تا 15 شهریور ماه 1401، پیش‌بینی می‌شود 440 هزار تن تولید برنامه‌ریزی شده، معادل 45 روز تولید از دست برود.
  1401/3/19 09:49
2181