وحید طاهری

  مدیرعامل شرکت آلیاژساز اسپادانا:

  مکانیسم عرضه و تقاضا در کشور تعادل ندارد

  مدیرعامل شرکت آلیاژساز اسپادانا گفت: تولید انواع شمش‌های آلومینیومی از جمله شمش خالص و آلیاژی در کشور، یکی از بزرگترین بازارهای مصرف را دارد. توسعه و پیشرفت صنایعی مانند لوازم خانگی و خودروسازی سبب می‌شود تا مصرفاین محصول استراتژیک در کشور افزایش یابد. تعادل و تنظیم مکانیزم عرضه و تقاضا سبب می‌شود تا بازار متعادل شود.
  1398/2/18 12:36

  رئیس سازمان ملی استاندارد خبر داد:

  جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران در دنیا یک رتبه ارتقا یافت

  رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران در میان ۱۶۳ کشور عضو از رتبه ۲۲ به رتبه ۲۱ ارتقا یافت.
  1397/11/25 14:18

  مدیرعامل شرکت آبیاران پویان آذر:

  از موتور و ژانراتور وارداتی برای تولید دیزل ژنراتور استفاده می‌کنیم

  مدیرعامل شرکت آبیاران پویان آذر تولیدکننده دیژل ژنراتور گفت: موتور ژنراتور از دو بخش موتور به عنوان تامین‌کننده نیروی محرکه و ژنراتور به عنوان مولد برق تشکیل شده است. متاسفانه نه در بخش موتور و نه در بخش ژنزاتور تولید داخلی کیفی مناسب برای تولیدات ما وجود ندارد و مجبور به واردات هر دو بخش هستیم.
  1397/11/25 14:01

  بسته تشویقی برای بازگشت ارز صادرکنندگان رونمایی شد

  بانک مرکزی جزئیات بسته تشویقی را برای صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات را وارد چرخه اقتصاد می‌کنند رونمایی کرد.
  1397/11/25 13:29

  بازدید دکتر رحمانی از طرح گندله سه‌چاهون

  وزیر صنعت، معدن و تجارت، در ادامه سفر یکروزه به استان یزد، از طرح احداث گندله سه چاهون در شهرستان بافق استان یزد بازدید کرد.
  1397/11/25 13:00

  فلزات آنلاین گزارش می‌دهد؛

  چرا تولید سایز ریز سیم‌لاکی در ایران به‌صرفه نیست؟

  هزینه بالای تولیدسیم لاکی، استهلاک دستگاه‌های تولیدی و نیاز به دقت بالا در تولید سایز ریز، سبب شده که تولید سیم‌لاکی با سایز ریز برای تولیدکنندگان ایرانی به صرفه نباشد.
  1397/11/25 11:01

  اجرای کامل طرح فسفات چرام پیگیری می‌شود

  مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی کشور گفت: تمهیدات لازم برای اجرای طرح فسفات چرام از سوی مسئولان معدنی کشور اندیشیده و اجرای کامل این طرح در اولویت است.
  1397/11/25 10:30

  افزایش چشمگیر صادرات ایران به روسیه

  ایران در طول سال ۲۰۱۸ میلادی توانسته رقم صادرات خود به روسیه را در حد قابل توجهی افزایش دهد.
  1397/11/25 09:36

  مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اعلام کرد:

  حمایت از ایده‌های محققان در دستور کار فولاد هرمزگان

  فرزاد ارزانی با اشاره به اینکه در طراحی و توسعه محصولات (R&D) فعالیت‌های گسترده‌ای انجام ‌شده است، گفت: برقراری تعاملات گسترده و تعریف پروژه‌های متعدد با بیشتر دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور در راستای بومی‌سازی‌، فراخوان بیش از 20 پروژه پژوهشی با هدف آینده‌پژوهی صنعت فولاد و افزایش ارزش افزوده محصولات تولیدی، همکاری گسترده با واحد تحقیق و توسعه فولاد مبارکه و تعریف و انجام پروژه‌های پژوهشی مشترک و عقد تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی با پژوهشکده فولاد در جهت رفع نیازهای پژوهشی شرکت فولاد هرمزگان از طریق تعریف پروژه‌های پژوهشی مشترک و بازنگری و تدوین گردشکارهای واحد تحقیق و توسعه با همکاری واحد تحقیق و توسعه شرکت فولاد مبارکه، حمایت از طرح‌ها و ایده‌های محققین در راستای کاهش هزینه‌ها و بهبود فرایندهای تولید، از مهم‌ترین فعالیت‌های این بخش است.
  1397/11/25 08:48

  معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی مطرح کرد:

  حضور شرکت مس در نمایشگاه سیستان‌وبلوچستان تبعات مثبتی به دنبال دارد

  عباس گل‌محمدی، معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی در بازدید از غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی سیستان‌وبلوچستان از استراتژی شرکت مس در زمینه حضور در نمایشگاه‌ها تقدیر کرد.
  1397/11/25 08:20

  درصدد ایجاد اطلس معادن استان هستیم

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تلاش برای ایجاد اطلس معادن استان برای حضور جدی سرمایه‌گذاران به این عرصه خبر داد.
  1397/11/24 17:23

  برقراری تعادل در بازار شب عید فولاد

  نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در حال حاضر علاوه بر اینکه روند عرضه‌ها بهتر شده، قیمت‌های واقعی نیز بر معاملات حاکم شده و دیگر خبری از تقاضاهای کاذب در محصولات فولادی نیست.
  1397/11/24 16:23
444