پیمان صفردوست

  تنها با ۵ درصد هزینه نمونه خارجی

  دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب بومی‌سازی شد

  برای اولین بار در کشور دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب در ریخته‌گری توسط متخصصان واحد برق و اتوماسیون ریخته‌گری مجتمع فولاد سبا با کمتر از یک بیستم قیمت دستگاه مشابه خارجی، بومی‌سازی شد و با موفقیت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  1398/10/7 17:26

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

  منفک شدن از اقتصاد نفتی احساس می‌شود

  مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: منفک شدن کشور از اقتصاد متکی به نفت هر روز بیشتر از پیش احساس می‌شود و از این‌ رو فولاد مبارکه به ‌منظور اجرای کامل چرخه فولاد در گروه خود آمادگی کامل دارد.
  1398/10/7 14:55

  رئیس برنامه‌ریزی خرید شرکت فولاد مبارکه:

  تعداد تامین‌کنندگان داخلی فولاد مبارکه به 10 هزار رسید

  رئیس برنامه‌ریزی خرید شرکت فولاد مبارکه اعلام کرد: در راستای اجرایی شدن راهبردهای شرکت فولاد مبارکه مبنی بر حمایت از تولید ملی و شرکت‌های سازنده و تولیدکننده داخلی، آذرماه سال جاری ۱۰ هزارمین کد تامین‌کنندگی در سیستم خرید فولاد مبارکه به ثبت رسید.
  1398/10/7 14:50

  نایب‌رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد:

  تجمیع نیازها در جشنواره ملی فولاد، امتیازی برای شرکت‌های کوچک و متوسط است

  نایب‌رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: ارتباط شرکت‌های فولادی و سازندگان قطعات و تجهیزات در جشنواره ملی فولاد، می‌تواند کم شدن روابط فولادسازان داخلی با شرکت‌های تامین‌کننده خارجی را جبران کند و باعث شناسایی و استفاده از توانمندی‌های سازندگان داخلی قطعات شود.
  1398/10/7 14:27

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

  در پی شکوفا کردن توانمندی‌های بالقوه صنعت فولاد هستیم

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: تفاوت‌هایی که دومین دوره جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های دیگر صنعت فولاد دارد، موجب می‌شود تا صنعتگران حوزه فولاد بتوانند با جامعه دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان ارتباط پیدا کنند و به این ترتیب، تعامل نیازها و دانش موجود در کنار یکدیگر، موجب شکوفایی توانمندی‌های بالقوه صنعت فولاد کشور می‌شود.
  1398/10/7 14:21

  قائم مقام مدیرعامل شرکت آهن مجد:

  از سنگ‌آهن تا محصول نهایی، در کنار تولیدکننده هستیم/ یک میلیون تن در سال فروش داریم

  قائم مقام مدیرعامل شرکت آهن مجد گفت: شرکت‌های بازرگانی می‌توانند مشکلاتی از قبیل تامین مواد اولیه مورد نیاز فولادسازان را حل کرده، در فروش و عرضه محصولات در بازار، آن‌ها را یاری کنند و در مواردی که شرکت‌ها دچار کمبود نقدینگی هستند، به آن‌ها یاری رسانند.
  1398/10/7 11:22

  قائم مقام و عضو هیئت عامل ایمیدرو:

  ظرفیت گندله سنگ آهن در سنگان به 12.5 میلیون تن می‌رسد

  قائم مقام و عضو هیئت عامل ایمیدرو در بازدید از سنگان اعلام کرد: مجتمع معادن سنگ آهن سنگان تاکنون یک میلیارد دلار سرمایه، در ساخت و راه‌اندازی کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌‌سازی، جذب کرده است و امسال ظرفیت کنسانتره سنگ آهن در سنگان به 10.1 میلیون و گندله سنگ آهن به 12.5 میلیون تن می‌رسد.
  1398/10/4 14:04

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه:

  سیاست‌های فولاد مبارکه را به اشتراک می‌گذاریم

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: ما یک گروه هستیم و تلاش داریم سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه را در تمامی حوزه‌ها بین شرکت‌های تابعه به اشتراک بگذاریم‌.
  1398/10/4 13:24

  مدرس مرکز HSE جنوب کشور:

  کارگران فولاد باید از عوارض انواع آلاینده‌ها مطلع باشند

  مدرس مرکز HSE جنوب کشور و کارشناس حفاظت فنی و بهداشت کار گفت: اگر کارگر از عوارض آلاینده‌ها و خطرات خبر داشته باشد، به موقع از وسایل ایمنی استفاده می‌کند ولی پس از چند دهه، هنوز نتوانسته‌ایم کارگران را حتی برای استفاده از کلاه ایمنی هم متقاعد کنیم یا به کارفرمایان فشار وارد کنیم که به کارگران‌ کلاه و ماسک بدهند.
  1398/10/4 10:03

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس:

  اجرای پروژه‌های زیرساختی، تمایل به سرمایه‌گذاری را افزایش داده است

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: سرمایه‌گذار جدید خارجی برای دو طرح در زمینه تولید فروآلیاژها و مواد پتروشیمی با سرمایه‌گذاری 21 میلیون دلار جذب شده است.
  1398/10/3 13:15

  معاون بهره‌برداری مجتمع فولاد خراسان:

  رشد 113 درصدی تولید گندله را ثبت کردیم

  معاون بهره‌برداری مجتمع فولاد خراسان گفت: این مجتمع ضمن افزایش نصاب ماهانه تولید گندله در آذرماه، موفق به ثبت رشد 113 درصدی تولید گندله در هشت ماه نخست سال 1398 شد.
  1398/10/3 12:09

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان:

  تلاش ما در جهت تکیه به توان داخلی و کاهش ارزبری است

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان گفت: در حال حاضر پروژه گندله‌سازی بهاباد از مهم‌ترین اهداف توسعه‌ای شرکت است و در تلاش هستیم که این پروژه با استفاده از حداکثر توان داخلی و کمترین میزان ارزبری ممکن به بهره‌برداری برسد.
  1398/10/3 09:11

  گزارش هشت ماهه سال 98 منتشر شد؛

  افزایش 4 درصدی تولید کنسانتره و گندله آهن شرکت‌های بزرگ

  میزان تولید کنسانتره و گندله شرکت‌های بزرگ فرآوری سنگ آهن طی هشت ماهه 98 افزایش 4 درصدی یافت و از 31.5 میلیون تن عبور کرد.
  1398/10/2 16:38
375