پیمان صفردوست

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان:

  شرکت‌های فولادسازی با بخش معدن دشمنی ندارند

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: در بحث تعیین عوارض صادرات برای سنگ‌آهن و افزایش آن، شرکت‌های فولادی هیچ عنادی با بخش معدن ندارند و خواسته ما در راستای دستیابی کشور به ارزش افزوده بیشتر و تحقق رونق تولید ملی است.
  1398/9/18 10:32

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در بازدید از شرکت فولاد هرمزگان:

  در حوزه ریخته‌گری رشد چندانی نداشته‌ایم

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: اگرچه در زمینه ساخت تجهیزات و بومی‌سازی، رشد خیلی خوبی داشتیم ولی در حوزه ریخته‌گری شاهد رشد چندانی نبوده‌ایم؛ بنابراین هر اقدامی در این خصوص یک ضرورت است و ما از آن حمایت می‌کنیم‌.
  1398/9/18 09:59

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  تعداد طرح‌های تحقیقاتی ما دو برابر شده است

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: ما در نیمه اول امسال ۱۸ طرح تحقیقاتی داشته‌ایم که این تمیزان، دو برابر تعداد طرح‌هایی است که سال گذشته به آن پرداخته بودیم.
  1398/9/18 09:25

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر:

  نسبت به سال گذشته یک درصد افزایش تولید داشتیم

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در زمینه تولید گندله، کنسانتره و سنگ‌آهن، رکوردهای مطلوبی را ثبت کرده و تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از یک درصد رشد داشته است.
  1398/9/17 17:12

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در بازدید از منطقه ویژه خلیج فارس:

  شفاف عمل کردیم!

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: شرکت‌های معدن و صنایع معدنی در تامین نیاز ارزی خود و عرضه ارز به بانک مرکزی کاملا شفاف عمل کرده‌اند؛ هیچ نقطه مبهمی در این باره وجود ندارد و مدیریت ارزی حوزه معدن و صنایع معدنی تحت پایش هفتگی بانک مرکزی قرار دارد.
  1398/9/17 16:58

  مدیر مجتمع سنگ‌آهن سنگان:

  بهره‌برداری از دو طرح توسعه‌ای تا پایان سال آغاز می‌شود

  مدیر مجتمع سنگ‌آهن سنگان گفت: با آغاز به کار پیمانکاران استخراج و باطله برداری (گروه الف و ب) بخش‌های غربی و مرکزی سنگان، برنامه برداشت 130 میلیون تن سنگ‌آهن و 300 میلیون تن باطله‌برداری طی پنج سال آغاز می‌شود.
  1398/9/17 16:15

  رئیس هیئت مدیره شرکت دلتا راه ماشین:

  مهم‌ترین مسئله در تولید، افزایش بازدهی و کیفیت محصول است

  رئیس هیئت مدیره شرکت دلتا راه ماشین گفت: کشور ما به دلیل ارزانی انرژی و در دسترس بودن نیروی انسانی متخصص، شرایط آسانی برای ورود تولیدکنندگان به صنعت دارد اما موضوع مهمی که یک شرکت را از سایرین متمایز می‌کند، کیفیت بالای محصولات آن است که تنها با مدیریت صحیح و دانش فنی کافی به دست می‌آید.
  1398/9/17 13:37

  در سفر رئیس هیئت عامل ایمیدرو به بندرعباس رقم خورد؛

  یک روز با اهالی صنعت منطقه ویژه خلیج فارس

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو برای بازدید از چند کارخانه و پروژه صنعتی در منطقه ویژه خلیج فارس، صبح امروز وارد بندرعباس شد.
  1398/9/17 12:25

  از طرف رئیس هیئت عامل ایمیدرو مطرح شد:

  بی‌طرفی ایمیدرو در انتخابات مجلس

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد: مدیران شرکت‌ها و مجریان طرح ها از امکانات دولتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی له یا علیه هیچ شخص و جریان سیاسی استفاده نکنند.
  1398/9/16 19:34

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  بودجه توسعه در سال 99 حدود 2.4 برابر رشد خواهد داشت

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: با افزایش بودجه تخصیص یافته برای طرح‌های توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، بودجه توسعه در سال 99 حدود 2.4 برابر رشد خواهد داشت.
  1398/9/16 19:26

  در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان مطرح شد؛

  حمایت از احداث نورد گرم شماره دو فولاد مبارکه

  جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در فولاد مبارکه تشکیل شد و طی آن نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت تکمیل طرح شهید خرازی و احداث نورد گرم شماره دو این شرکت تاکید کردند.
  1398/9/16 19:12

  کسری غفوری، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  کنسانتره‌سازی سنگان، گامی بلند در صنعت فولاد است

  شرکت مجتمع فولاد خراسان که اهالی صنعت فولاد آن را به عنوان یکی از قطب‌های این صنعت در کشور می‌شناسند، یکی از مجموعه‌های موفق چند ماه اخیر در حوزه تولید و فروش بوده که رکوردهای جدیدی را در این خصوص به ثبت رسانده است. رکورد‌های جدید فروش، تولید گندله، تولید کنسانتره و همچنین تولید آهن اسفنجی که در دو ماه اخیر در این شرکت به ثبت رسیده، نشان از عزم مدیران این مجموعه برای تداوم سیر صعودی آن در مسیر تولید دارد. این دستاوردها ما را بر آن داشت تا در آستانه یکصدمین روز انتصاب دکتر کسری غفوری به عنوان مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، پای صحبت وی بنشینیم و درباره موضوعات مختلف به گفت‌وگو بپردازیم که شرح آن را در ادامه می‌خوانید:
  1398/9/16 18:31

  مدیرعامل شرکت فولاد متیل مطرح کرد:

  تابلوی قیمت خرده‌فروشی محصولات فولادی

  مدیرعامل شرکت فولاد متیل گفت: به‌ عنوان شبکه توزیع محصولات فولادی کشور و در راستای رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان، فولادمتیل استفاده از توان استارت‌آپ‌ها و سیستم به‌روز فناوری اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است که ایجاد تابلوی قیمت محصولات فولادی در همین راستا بوده است.
  1398/9/16 18:00
375