پیمان صفردوست

  مدیرعامل شرکت قوس آلیاژ پارس:

  تولید فروسیلیسیم توجیه اقتصادی بیشتری دارد

  مدیرعامل شرکت قوس آلیاژ پارس گفت: این شرکت اگرچه در ابتدا با تولید فروسیلیکومنگنز فعالیت خود را آغاز کرد اما در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و توجیه اقتصادی مقبول‌تر، تولید فروسیلیسیم را در دستور کار خود قرار داده است.
  1398/11/27 16:00

  در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر رقم خورد؛

  رشد 31 درصدی EPS برای سهامداران

  شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر (کگل) در مدت 9 ماه سال جاری توانست رشد 31 درصدی را در شاخص EPS برای سهامداران به ارمغان آورد.
  1398/11/27 14:12

  رئیس سازمان خصوصی سازی کشور:

  نیازی به واردات ریل نداریم

  رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور در بازدید از ذوب آهن اصفهان گفت: ظرفیت تولید ریل در شرکت ذوب آهن اصفهان فراتر از کل نیاز کشور به این محصول استراتژیک است و نیازی به واردات آن نخواهیم داشت‌.
  1398/11/27 14:06

  در بازدید جمعی از صاحبنظران حوزه اقتصاد کشور مطرح شد؛

  ذوب آهن اصفهان اسطوره‌ای در صنایع کشور

  معاون اقتصادی وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از صاحبنظران حوزه اقتصاد کشور ضمن حضور در شرکت ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و پروژه‌های توسعه این شرکت، با مسئولان ذوب آهن دیدار و گفتگو کردند.
  1398/11/27 12:30

  محمدعلی کی‌پور، مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران در گفت‌‌و‌گو با «فلزات آنلاین»:

  کیفیت فروسیلیسیم ایران مطابق با استانداردهای جهانی است

  وقتی صحبت از صنایع فروآلیاژی ایران می‌شود، اولین فروآلیاژی که نظرها را به سوی خود جلب می‌کند، فروسیلیسیم است که علاوه بر نقش کلیدی آن در صنایع فولادی، به دلیل وجود منابع غنی مواد اولیه آن در کشور، بخش عمده‌ای از صادرات این حوزه را نیز به خود اختصاص داده است و بی‌شک نخستین نامی که در تولید فروسیلیسیم کشور به ذهن متبادر می‌شود، نام شرکت فروسیلیس ایران است. این شرکت که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فروسیلیسیم کشور است، در سال 1360در استان سمنان تاسیس شده و در مدت ۳۸ سالی که از فعالیت آن می‌گذرد، نقش مهمی در تامین فروسیلیسیم مورد نیاز صنایع فولادسازی و همچنین صادرات این فروآلیاژ به اروپا، آسیا و خاورمیانه داشته است. این موضوع بهانه‌ای شد تا با محمدعلی کی‌پور، مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران درباره وضعیت تولید این فروآلیاژ در کشور گفت‌وگو داشته باشیم که شرح آن را در ادامه می‌خوانید:
  1398/11/26 13:30

  وقتی‌ همه ناراضی هستند!

  اینکه گاهی در مسیر یک سفر، چند نفر از تازه‌کاران راه‌نپیموده از سختی راه و دوری مقصد و خستگی گلایه کنند، اتفاقی عادی بوده که ممکن است همیشه رخ دهد اما وقتی همه کهنه‌سواران همسفر، از مسیر بنالند، نقل دیگری است...
  1398/11/26 13:27

  با حضور رئیس هیئت عامل ایمیدرو انجام شد؛

  آغاز فاز دوم اجرایی ساخت بیمارستان فولاد خوزستان

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه فولاد خوزستان گفت: حدود یک هزار میلیارد ریال برای اتمام پروژه ساخت بیمارستان فولاد خوزستان تخصیص یافته است.
  1398/11/20 16:34

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  ۴۰۰ هزار کیلومترمربع پهنه اکتشافی جدید تعریف کرده‌ایم

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک با بیان اینکه ایمیدرو به دنبال متوازن کردن زنجیره تولید فولاد است، گفت: این سازمان برای رفع مشکل سنگ آهن به عنوان ماده اولیه فولادسازان، ۴۰۰ هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی جدید تعریف کرده است.
  1398/11/20 14:34

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  سهامداران از اقدامات فولاد خوزستان رضایتمندی دارند

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: اقدامات فولاد خوزستان رضایتمندی سهامداران را به همراه داشته و عملکرد فولاد خوزستان در همه حوزه‌ها درخشان است.
  1398/11/20 14:30

  رد یک شایعه؛

  شرکت ذوب آهن آگهی استخدام منتشر نکرده است

  با توجه به انتشار اخباری به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان، مبنی بر استخدام نیروی انسانی، روابط عمومی این شرکت طی اطلاعیه‌ای این موضوع را رد کرد.
  1398/11/20 11:45

  با تولید بیش از 23 میلیون تن انواع محصول در 10 ماه گذشته:

  گل‌گهر در تولید کنسانتره و گندله سنگ آهن، از برنامه جلوتر است

  تولید انواع محصول در بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن ایران با رشد 2 درصدی نسبت به رقم برنامه‌ریزی شده و افزایش یک درصدی نسبت به عملکرد مدت مشابه سال گذشته همراه شد.
  1398/11/20 11:40

  در مجتمع فولاد صنعت بناب رقم خورد:

  ثبت رکورد جدید تولید شمش فولادی

  رکورد جدید تولید روزانه شمش فولادی در واحد ذوب قوس 150 مجتمع فولاد صنعت بناب به ثبت رسید.
  1398/11/19 18:47

  مدیرعامل شرکت ققنوس آسیا در گفت‌و‌گو با «فلزات آنلاین»:

  صنعت فولاد کشور نیاز به تصمیمات کارشناسی‌شده دارد

  در شرایطی که تحریم‌ها علیه صنعت فولاد کشور وارد مرحله جدیدی شده، بسیاری از تولیدکنندگان حوزه فولاد کشور از مشکلات دیگری ازجمله اتخاذ تصمیمات غیرکارشناسی و دستورالعمل‌های آنی و خلق‌الساعه در این حوزه گلایه دارند. به این بهانه با یکی از بانوان فعال و شناخته شده در عرصه فولاد کشور، یعنی فرزانه معصومی، مدیرعامل شرکت ققنوس آسیا و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت امیرسنگان پارسیان به گفت‌وگو پرداختیم که شرح آن را ادامه می‌خوانید:
  1398/11/19 17:47
375