پیمان صفردوست

  محمد محیاپور، مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در گفت‌وگو با «فلزات‌ آنلاین» مطرح کرد:

  ارتقای جایگاه فولادی ایران با راه‌اندازی کارخانه فولادسازی توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

  توسعه و پیشرفت بدون شک یکی از اصول اولیه باقی ماندن در سطح اول صنعت است و تنها شرکت‌هایی می‌توانند در این عرصه بدرخشند که همواره در حال گسترش فعالیت‌های خود مطابق با نیاز روز دنیای صنعت باشند. شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در راستای تکمیل زنجیره تولید فولاد در منطقه سیرجان و همچنین برای رفع نیازهای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و خودروسازی، پروژه احداث و راه‌اندازی کارخانه فولادسازی را در برنامه‌های آتی خود قرار داده که در آن، تکنولوژی منحصر به فردی به کار رفته است. این موضوع، بهانه‌ای شد تا با محمد محیاپور، مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر به گفت‌وگو بنشینیم:
  1398/7/6 19:17

  اگر آب در هاون کوبیدن نیست، پس چیست؟

  صنعت استراتژیک فولاد کشور، یکی از مواردی است که به طور جداگانه، مورد تحریم قرار گرفت و این نشان‌دهنده آن است که این صنعت برای کشور بسیار مهم و تاثیرگذار تلقی می‌شود.
  1398/7/6 19:07

  مدیرعامل شرکت تعاونی حمایت فولادسازان معین:

  بخشنامه‌های متناقض، مانع فروش صادراتی شدند

  مدیرعامل شرکت تعاونی حمایت فولادسازان معین گفت: بخشنامه‌های متناقض فراوانی داشته‌ایم که تبدیل به ترمزی برای بخش صادرات شدند به طوری که اکنون بخش صادرات را از دست داده‌ایم و تقاضایی نیزدر بازار داخلی وجود ندارد. تقریبا می‌توان گفت که بخش نورد ما با 30 درصد ظرفیت خود تولید می‌کند؛ این در حالی ‌است که ما می‌توانستیم با تکیه بر بازار کشورهای همسایه به مراتب شرایط بهتری داشته باشیم تا بتوانیم در این شرایط بد اقتصادی بیشتر تولید کنیم و ارزش افزوده بیشتری برای کشور ایجاد کنیم.
  1398/7/2 16:07

  مدیر واحد احیا مستقیم شرکت فولاد هرمزگان:

  با تمام ظرفیت آهن اسفنجی تولید می‌کنیم/ توسعه واحد فولادسازی در اولویت برنامه‌ها است

  مدیر واحد احیا مستقیم شرکت فولاد هرمزگان گفت: هر سال، طبق برنامه‌ از پیش تعیین شده، تولید آهن اسفنجی را پیش می‌بریم و همیشه سعی داریم تا با تمام ظرفیت تولید داشته باشیم؛ تمام آهن اسفنجی تولیدی را نیز به واحد فولادسازی خود ارسال می‌کنیم و با توجه به اینکه توسعه فولادسازی در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد، به افزایش میزان تولید آهن اسفنجی به منظور توسعه زنجیره فولاد می‌اندیشیم.
  1398/7/1 08:33
375