پیمان صفردوست

  در ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی مشخص شد؛

  مجتمع فولاد خراسان، شصت و یکمین شرکت برتر ایران

  در ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، هلدینگ فولاد خراسان در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور، در جایگاه شصت و یکم قرار گرفت.
  1398/10/29 17:27

  نایب‌رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

  فولاد کشور به صادرات بدون چالش نیاز دارد

  نایب‌ رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: شرکت‌های فولادسازی فعال داخل کشور برای صادرات با مشکلاتی مواجه هستند و این امر باعث ایجاد چالش‌های جدی در مسیر ارزآوری برای کشور می‌شود.
  1398/10/29 16:19

  عملکرد ۱۰ مجموعه فولادسازی کشور در حوزه صادرات؛

  صدور بیش از ۵.۲ میلیون تن فولاد در ۹ ماه امسال

  بررسی کارنامه عملکرد ۱۰ مجموعه فولادسازی کشور در دوره ۹ ماهه امسال، حاکی از صدور پنج میلیون و ۲۰۹ هزار و ۲۵۸ تن است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته افزایش ۱۹ درصدی را نشان می‌دهد.
  1398/10/29 15:26

  معاون توسعه و تکنولوژی شرکت فولاد هرمزگان:

  باید در پی تولید فولادهای پیشرفته باشیم

  معاون توسعه و تکنولوژی شرکت فولاد هرمزگان گفت: در سال‌های آینده با توجه به پیشرفت صنعت و توسعه محصولات فولادی، نیاز به تولید فولادهای پیشرفته‌تر بیشتر از گذشته خواهد شد و شرکت‌های فولادی برای حضور موثر در عرصه صنعت فولاد، باید تکنولوژی‌های جدید فولادسازی را نیز در برنامه‌های آتی خود مدنظر داشته باشند.
  1398/10/29 14:39

  تحلیل‌گر ارشد بین‌المللی حوزه معدن و فولاد:

  تحریم‌ها کار را مشکل‌تر می‌کند ولی بازدارنده نیست

  تحلیل‌گر ارشد بین‌المللی حوزه معدن و فولاد گفت: ارائه فهرست جدید تحریم‌های علیه ایران توسط دولت آمریکا که بیشتر از همه متوجه صنایع فلزی کشور و به خصوص صنعت فولاد بوده است، طبیعتا مشکلاتی را برای صادرات این محصول استراتژیک ایجاد خواهد کرد ولی قطعا نمی‌تواند آن طور که آمریکا ادعا می‌کند، جلوی پیشرفت، توسعه و همچنین صادرات آن را بگیرد و راهکارهایی برای مقابله با آن وجود دارد.
  1398/10/29 12:05

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  فولاد ایران در ریل «تغییر رویکرد در مسیر بومی‌سازی» قرار گرفته است

  معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: بومی‌سازی مفهوم وسیعی است که باید برای تحقق ابعاد آن، تشکیلاتی با حضور بخش خصوصی ایجاد کرد تا بتوان حرکتی منسجم انجام داد و در نهایت دستاوردهای ملموسی نصیب اقتصاد کشور کرد؛ صنعت فولاد ایران، اکنون در ریل «تغییر رویکرد در مسیر بومی‌سازی» قرار گرفته است.
  1398/10/29 10:51

  مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان:

  بازارهای صادراتی رویکرد مهم شرکت فولاد هرمزگان است

  مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان گفت: موقعیت منطقه‌ای شرکت فولاد هرمزگان ایجاب می‌کند تا این شرکت به عنوان پایگاه صادراتی کشور به عنوان چشم‌انداز آتی سیاست‌گذاران مطرح باشد و از این رو همواره تلاش بر آن بوده تا برنامه‌ها و ارائه محصولات این شرکت مطابق استانداردهای روز دنیا باشد.
  1398/10/28 14:09

  گزارش تصویری از دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

  دومین جشنواره ملی فولاد ایران در روزهای پایانی دی ماه ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد. نمایشگاه ملی فولاد ایران در محوطه برج میلاد همزمان با جشنواره و در سه سالن میزبان بازدیدکنندگان بود. استقبال از این مراسم مطابق پیش‌بینی‌ها بسیار خوب بود و تقریبا تمام شرکت‌های شاخص در عرصه فولاد در آن شرکت داشتند. در ادامه گوشه‌هایی از این نمایشگاه را به روایت تصویر با هم مرور می‌کنیم:
  1398/10/26 16:00

  بر اساس آمارهای ۹ ماهه کشوری؛

  تولید کنسانتره سنگ آهن از مرز ۳۵ میلیون تن گذشت

  آمار عملکرد ۹ واحد بزرگ تولیدی صنعتی - معدنی در دوره ۹ ماهه امسال دستیابی به تولید ۳۵ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۲۳۳ تن کنسانتره سنگ آهن را نشان می‌دهد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۳ درصدی را ثبت کرد.
  1398/10/21 20:12

  انجمن جهانی فولاد خبر داد؛

  رشد ۴ درصدی تولید شمش فولادی در کشور

  آمار عملکرد تعداد ۱۰ شرکت بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی گویای آن است که در دوره ۹ ماهه امسال ۱۵ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۳۷۰ تن شمش فولادی تولید شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۴ درصدی را نشان می‌دهد.
  1398/10/21 20:06

  در مجمع فوق‌العاده شرکت فولاد مبارکه اصفهان رقم خورد؛

  بزرگ‌ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور

  مجمع فوق‌العاده شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد و افزایش سرمایه شرکت از 130 هزار میلیارد به 209 هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.
  1398/10/21 20:00

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

  تحریم‌ها نمی‌توانند مانع پیشرفت صنعت فولاد شوند

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: تحریم‌های اعمال شده در حوزه صنعت، همواره هزینه‌هایی را بر دوش صنایع ما تحمیل می‌کنند و از جنبه اقتصادی، سودآوری را کاهش می‌دهند ولی نمی‌توانند مانع از صادرات فولاد و توسعه این صنعت در کشور شوند.
  1398/10/21 11:11

  تحریم صنایع فولاد، مس و آلومینیوم کشور

  آمریکا در ادامه تحریم‌های اقتصادی خود علیه ایران، تعدادی از شرکت‌های بزرگ صنایع فولاد، مس و آلومینیوم کشور و همچنین چند شرکت خارجی که مسئولیت خرید، فروش و انتقال محصولات این صنایع را بر عهده داشتند، در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.
  1398/10/21 11:04
375