جواد کاوندی

  عضو هیئت مدیره فولاد مبارکه:

  فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور است

  عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه در جریان بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه، گفت: ابتدا باید اذعان کرد که شرکت فولاد مبارکه اصفهان سرآمد بازار سرمایه و همچنین تولید در کشور محسوب می‌شود؛ به طوری که سال «جهش تولید» را با رکوردهای پیاپی آغاز کردند.
  1399/3/18 13:31

  تکلیف تولیدکنندگان اسلب و ورق فولادی مشخص شد

  جلسه داریوش اسماعیلی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اسلب در کنار تولیدکنندگان ورق فولادی در محل وزارت صمت برگزار شد‌؛ بر این اساس مقرر شد که اسلب موردنیاز تولیدکنندگان ورق فولادی توسط سه شرکت اصلی تولیدکننده شامل فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان و فولاد مبارکه به میزان نیاز و مطابق با جدول پیشنهادی انجمن فولاد تامین شود.
  1399/3/18 09:12

  رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد:

  ظرفیت تولید 780 هزار تنی ورق‌های فولادی و گالوانیزه

  سرپرست سازمان صمت استان سمنان در حاشیه بازدید از خط تولید ورق شرکت نورد و لوله در شهرک صنعتی سمنان، گفت: این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه 780 هزار تن ورق‌های فولادی رنگی، گالوانیزه گرم و ورق‌های فولادی با پوشش روی یا همان ورق گالوانیزه را دارد.
  1399/3/18 09:07

  در مجمع عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تصویب شد؛

  تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم

  در مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت فولاد امیرکبیر کاشان که با حضور حداکثری سهام‌داران، تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم و جایگزینی شرکت توسعه معادن و فلزات با شرکت پرشین بتن مقاوم گیلان در ترکیب اعضای هیئت‌مدیره این شرکت به تصویب رسید.
  1399/3/18 09:05

  مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری:

  رشد ۱۴۲ درصدی سود خالص شرکت در سال ۹۸

  مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت با حضور سهام‌داران، اعضای هیئت‌مدیره، حسابرس و بازرس قانونی، گفت: شرکت ورق خودرو در سایه استمرار حمایت‌های لازم و با تلاش کارکنان خود بتواند با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، در سال «جهش تولید»، موفقیت‌های بیشتری کسب کند.
  1399/3/18 09:04

  نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

  مشارکت، کلید توسعه پایدار منطقه است

  نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی طی جلسه‌ای با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه بر همگرایی هرچه بیشتر صنعت با جامعه و توسعه متوازن منطقه تاکید کرد و گفت: در سال‌های گذشته شرکت فولاد مبارکه با انجام پروژه‌های گوناگون در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی درمانی و خدماتی، راهی نو در ارائه خدمات به مردم این شهرستان را آغاز کرده است.
  1399/3/18 09:02

  کلنگ مرکز نوآوری تحول دیجیتال صنعت فولاد کشور به زمین زده شد

  کلنگ احداث «مرکز نوآوری تحول دیجیتال در فولاد» با حضور خداداد غریب‌پور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران و سعید زرندی معاون علم و فناوری وزارت صمت و با همت شرکت فولاد مبارکه اصفهان و دانشگاه تهران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به زمین زده شد.
  1399/3/18 09:01

  معاون خرید شرکت فولاد مبارکه:

  تصمیمات غیرکارشناسی موجب التهاب در بازار محصولات فولادی می‌شود

  معاون خرید شرکت فولاد مبارکه گفت: با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین تصمیمات معاون معدنی وزارت صمت به صورت سالانه، تعیین قیمت کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی است، لذا فولاد مبارکه خود را پایبند به تصمیمات کارشناسی و فنی می‌داند و هرگونه تصمیم غیرکارشناسی را در التهاب بازار محصولات فولادی موثر قلمداد می‌کند. در واقع این شرکت بهترین مدل تعیین قیمت را قیمت‌گذاری بر مبنای توزیع سود عادلانه براساس هزینه سرمایه‌گذاری می‌داند.
  1399/3/17 14:57

  تولید طلای صنعتی کشور مالی در سال۲۰۲۰ کاهش می‌یابد

  بر اساس اعلام وزارت معادن و فرآورده‌های نفتی کشور مالی، پیش‌بینی می‌شود تولید طلای صنعتی در کشور مالی طی سال جاری با کاهش ۸.۳ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۹ به ۵۹.۷۷ تن برسد که این مسئله ناشی از افت تولید چندین معدن این کشور در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا عنوان شده است.
  1399/3/17 14:54

  عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در عمان عنوان کرد:

  هجوم بی‌برنامه ایرانیان برای سرمایه‌گذاری در عمان

  عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در عمان گفت: از چالش‌های تجاری بین دو کشور ایران و عمان می‌توان به هجوم بی‌برنامه و عظیم ایرانیان به عمان و ثبت شرکت‌های تجاری راکد در این کشور اشاره کرد.
  1399/3/17 14:54

  رئیس کمیته ارزی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی کشور:

  ارز قطعه‌سازان تامین می‌شود

  رئیس کمیته ارزی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی کشور گفت: برپایه پیش‌بینی‌های انجام شده توسط بانک مرکزی، ارز مورد نیاز گروه خودرویی از طریق صادرات فلزات سنگین مانند فولاد، آلومینیوم، مس و... تامین خواهد شد.
  1399/3/17 14:50

  رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صمت:

  ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در اسرع وقت/ تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید کشور پیگیری شود

  حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی تلفنی با سرپرست وزارت صمت، گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، برنامه‌ریزی‌های لازم و جامع برای اتمام و به بهره‌برداری رسیدن هر چه سریع‌تر طرح‌های نیمه تمام را در سال «جهش تولید» انجام داده و با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری کند.
  1399/3/17 14:49
1964